Kuidas tellimust sooritada?

Tellimust on võimalik sooritada nii registreerides kliendiks kui ka anonüümselt (kui külaline). Kliendiks registreerimise eelised:

 1.  Korduvoste saab sooritada kiiremini ja mugavamalt,
 2. Saab tutvuda tellimuste ajalooga ja iga tellimuse hetkeseisuga reaalajas,
 3. Saab infot uue kauba, allahindluste ja muude huvitavate pakkumiste kohta.

Tellimine

 1. Vajutage nupule „Pood”.
 2. Valige vasakus tulbas vajalik tootekategooria.
 3. Valige vajalik kaup, kogus ja vajutage nupule „Lisa korvi”
 4. Vajadusel saate vajaliku kauba leidmiseks kasutada ka otsingut.
 5. Vajutades nupule „Korv” saate vaadata oma tellimusi, muuta kogust või eemaldada kaupu ostukorvist.
 6. Vajutades nupule „Vormista tellimus” või “Osta” sisestage kauba kohaletoomiseks vajalikud andmed – teie nimi, telefonininumber, e-post ja aadress.
 7. Valige sobiv makse- ja tarneviis.
 8. Kinnitage tellimus vajutades nupule „Vormista tellimus”. Juhul kui te olete valinud online makseviisi, suunatakse teid makselüüsi veebilehele makse sooritamiseks.
 9. Tellimuse kinnitus saadetakse teie emailile.
 10. Oodake kulleri kõnet täpsustamaks tellimuse aadressi ja aega.

Müügitingimused

Üldtingimused

Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad KM 20%.

Kohaletoimetamise tasu 4.90 EUR lisandub tellimuse juurde.

Fotod kannavad illustreerivat tähendust.

Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 punkti 4 kohaselt puudub 14-päevane tagastamisõigus sellistel toodetel, mis riknevad või vananevad kiiresti. Pretensioone arvestatakse ainult kohapeal kauba kättesaamisel.

Internetipood Talukaup.ee küsib Teilt ainult tellimuse täitmiseks vajalikku infot: nimi, aadress, e-post ja mobiiltelefoni number. Neid kasutatakse vaid tellimuse täitmiseks ning turunuduspakkumise edastamiseks meie e-poe poolt. Teie andmed on konfidentsiaalsed, e-pood ei avalikusta neid kolmandatele osapooltele, v.a lepingulistele partneritele kullerteenuse osutamiseks.

Maksmine

Tellitud kauba eest on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay pangalingiga ning Visa või Mastercard krediitkaardiga. Makseteenust vahendab e-poe lepinguline partner Maksekeskus.ee

Sularahas on võimalik arveldada vaid e-poe kontoris Tallinna ise tellitud kaubale järele tulles.

Kohaletoimetamine

Tallinna piires ja eeslinnadesse toob tellitud kauba kohale kuller järgmisel päeval. Tarne hind on 4.90 EUR. Järgmisel päeval tarnitakse ainult neid tellimusi, mis on tehtud kuni 20.00.

Kohaletoimetamine toimub ajavahemikul 09.00-13.00. Kui teile see aeg ei sobi, andke meile teada epostile info@talukaup.ee või märkige tellimuse kommentaaridesse sobiv aeg.

Kuller teavitab teid eelnevalt saabumisest. Kliendi kohustus on võtta tellimus vastu kokkulepitud ajal ja aadressil. Tellimus annulleeritakse korral, kui Klient ei ilmu kokkulepitud ajal kohaletoimetamise aadresssile, sel juhul tellimuse- ja kohaletoimetamise maksumus tagastamisele ei kuulu.

Juhul kui tellimus ei jõua Teieni kokkulepitud ajal pakume teile uue aja, sel juhul on Kliendil õigus tellimus annulleerida ja talle tagastatakse tellimuse kogumaksumus.

Kaubale on võimalik ka ise järgi tulla, sellest eelnevalt meiega kokku leppides e-posti teel.