Kuidas tellimust sooritada?

Tellimust on võimalik sooritada nii registreerides kliendiks kuid ka anonüümselt (kui külaline). Kliendiks registreerimise eelised:

 1. Sooritada korduvoste kiiremini ja mugavamalt,
 2. Tutvuda tellimuste ajalooga ja iga tellimuse hetkeseisuga reaalajas,
 3. Saada infot uue kauba, allahindluste ja muude huvitavate pakkumiste kohta.

Tellimine

 1. Vajutage nupule „Pood”.
 2. Valige vasakus tulbas vajalik tootekategooria.
 3. Valige vajalik kaup, kogus ja vajutage nupule „Lisa korvi”
 4. Vajadusel saate vajaliku kauba leidmiseks kasutada ka otsingut.
 5. Vajutades nupule „Korv” saate vaadata oma tellimusi, muuta kogust või eemaldada kaupu ostukorvist.
 6. Vajutades nupule „Vormista tellimus” või “Osta” sisestage kauba kohaletoomiseks vajalikud andmed – teie nimi, telefonininumber, e-post ja aadress.
 7. Valige sobiv makse- ja tarneviis.
 8. Kinnitage tellimus vajutades nupule „Vormista tellimus”. Juhul kui te olete valinud online makseviisi, suunatakse teid makselüüsi veebilehele makse sooritamiseks.
 9. Tellimuse kinnitus saadetakse teie emailile.
 10. Oodake kulleri kõnet täpsustamaks tellimuse aadressi ja aega.

Müügitingimused

Üldtingimused

Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad KM 20%.

Kohaletoimetamise tasu 3.99 EUR lisandub tellimuse juurde.

Fotod kannavad illustreerivat tähendust.

Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 punkti 4 kohaselt puudub 14-päevane tagastamisõigus sellistel toodetel, mis riknevad või vananevad kiiresti. Pretensioone arvestatakse ainult kohapeal kauba kättesaamisel.

Internetipood Talukaup.ee küsib Teilt ainult tellimuse täitmiseks vajalikku infot: nimi, aadress, e-post ja mobiiltelefoni number. Neid kasutatakse vaid tellimuse täitmiseks ning turunuduspakkumise edastamiseks meie e-poe poolt. Teie andmed on konfidentsiaalsed, e-pood ei avalikusta neid kolmandatele osapooltele, v.a lepingulistele partneritele kullerteenuse osutamiseks.

Maksmine

Tellitud kauba eest on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay pangalingiga ning Visa või Mastercard krediitkaardiga. Makseteenust vahendab e-poe lepinguline partner Maksekeskus.ee

Sularahas on võimalik arveldada vaid e-poe kontoris Tallinna ise tellitud kaubale järele tulles.

Kohaletoimetamine

Tallina piires ja eeslinnadesse toob tellitud kauba kohale kuller järgmisel päeval Teile sobival ajal koju või kontorisse. Tarne hind on 3.90 EUR. Tellimused võetakse vastu kuni 22:00.

Kuller võtab teiega eelnevalt ühendust täpsustamaks kohaletoimetamise aega ja aadressi. Kliendi kohustus on võtta tellimus vastu kokkulepitud ajal ja aadressil. Tellimus annulleeritakse korral, kui Klient ei ilmu kokkulepitud ajal kohaletoimetamise aadresssile, sel juhul tellimuse- ja kohaletoimetamise maksumus tagastamisele ei kuulu.

Juhul kui tellimus ei jõua teieni kokkulepitud ajal pakume teile uue aja, sel juhul on Kliendil õigus tellimus annulleerida ja talle tagastatakse tellimuse kogumaksumus.

Kaubale on võimalik ka ise järgi tulla, sellest eelnevalt e-poega kokku leppides.

Järgmisel päeval tarnitakse ainult neid tellimusi, mis on tehtud kuni 22.00 Peida

×

Cart