Oluline teave

  • Tellitud kaup toimetatakse kulleriga Teie välisukseni (kui ei ole kokku lepitud teisiti) tellimuse vormistamisele järgneval päeval.
  • Kohaletoimetamine toimub iga päev 09.00-13.00, kui teile see aeg ei sobi, palun andke meile sellest täiendavalt teada e-posti teel: info@talukaup.ee
  • Tellimuse maksumusele lisandub kohaletoimetamistasu 4,90 eurot. Kui tellimuse kogusumma on suurem või võrdne 80 euroga, siis kohaletoimetamistasu ei võeta.
  • Peale tellimuse vormistamist ei saa selles midagi muuta, kuid alati on võimalik soovitavatest muudatustest teada anda läbi e-maili, sms-i või helistades +372 58500495. Samuti on võimalik tellimust tühistada ja teha uus parandatud andmetega.
  • Eelnevalt (tavaliselt 1 tund enne saabumist), teatab kuller Kliendile kohaletoimetamise aja SMS-i teel. Kliendi kohustus on tellimus kokkulepitud ajal ja märgitud aadressil vastu võtta. 
  • Kliendi puudumisel kokkulepitud ajal ja määratud aadressil ootab kuller Klienti kuni 10 minutit (olenevalt nõudlusest mitu tellimust peab kuller sellel päeval täitma). 
  • Kui tähtaja möödumisel ei õnnestunud Kliendiga ühendust saada, siis tellimus tühistatakse ning tellimuse ja kohaletoimetamise maksumust Kliendile ei tagastata.

 

*Talukaup mõistab, et ette tuleb ettenägematuid olukordi, mille tõttu Klient ei saa määratud kohta ja kellaajal ilmuda. Sel juhul võib kuller vastu tulla ja üritada kliendiga samal päeval uuesti ühendust võtta ning leppida kokku uus kohaletoimetamise aeg ja/või koht. Püüame alati teie olukorrast aru saada ja jõuda ühtse lahenduseni.

 

Juhul, kui me ei suuda õigeaegset kohaletoimetamist pakkuda, pakume teist tarneaega. Sellisel juhul võib Klient vormistatud tellimusest keelduda ning talle tagastatakse nii tellimuse maksumus kui ka kohaletoimetamise kulu

 

Tellimusele saab ka ise järele tulla, leppides kauplusega üleandmise koha ja aja suhtes eelnevalt kokku. 

 

Tähelepanu! Palun veenduge, et teie kohaletiometamise aadress oleks meie tarnepiirkonnas. Kui olete määranud aadressi, mis asub väljaspool tarnepiirkonda, siis tellimus tühistatakse ja tagastame teile kohu tellimuse maksumuse.

Talukaup toimetab kaupu Tallinnas ja selle lähiümbruses, tarnepiirkonnaga saab täpsemalt tutvuda alloleval pildil: