Tellimuse tühistamine

Peale tellimuse vormistamist on kliendil õigus see tühistada enne tellimuse kohaletoimetamist. Tellimuse tühistamisest palume koheselt teada anda e-kirja, sms või telefoni teel.

Pärast tühistamist kantakse raha tagasi arvelduskontole, millelt tellimus tasuti.

 

Kauba tagastamine

Teil on õigus keelduda saadud kaubast 14 päeva jooksul peale tellimuse kättesaamist, teavitades meid sellest koheselt. Kaubad peavad tagastamisel olema avamata ja originaalpakendis.

Võlaõigusseaduse §53 lg 4 p 4 kohaselt ei kehti 14 päeva jooksul kauba tagastamise õigus kiiresti riknevale kaubale ning samuti kaubale, mille kõlblikkusaeg on juba möödas.

Kui leiate pärast tellimuse kättesaamist, et selles sisalduv toode on kahjustatud ja/või ebakvaliteetne, saate esitada avalduse e-posti aadressile info@talukaup.ee. 

Taotlusele on soovitatav lisada foto kahjustatud tootest ning defektse toote eest tagastame teile raha. Kui soovite toote kohe tagastada, saate seda teha kaupa tarnivale kullerile kauba üleandmisel.

Kauba tagastamine toimub pärast kauba kättesaamise aja ja aadressi eelnevat kokkuleppimist. Teie juurde tuleb kuller, kellele tuleb kaup üle anda. Kõik sellega seotud kulud kanname meie.

!! При желании незамедлительно вернуть товар нам, вы можете отдать его курьеру в момент передачи заказа. !!